close
تبلیغات در اینترنت

دانلود آهنگ جدید - دانلود فیلم جدید - دانلود رایگان - 11

دانلود آهنگ جدید - دانلود فیلم جدید - دانلود رایگان

خبر | دانلود آهنگ جدید | دانلود موزیک ویدئو | دانلود فیلم و سریال | عکس بازیگران ایرانی | عکس خنده دار | اس ام اس عاشقانه | پیامک جدید | مدل لباس مجلسی

شنبه 24 آذر 1397
آخرین مطالب سایت
آرشیو
مطالب پربازدید سایت
آرشیو

امیرتتلو در تمرینات پرسپولیس و لایک میلیونی صفحه فیسبوک او

اخبار ورزشی -  نگاهی عمیق تر به یک ماجرا
امیر تتلو، پرسپولیس و نسل فیس بوک

اینکه او را هنرمند، متوهم، بیمار یا رویاپرداز لقب بدهید انتخاب شماست، اما ایمان بیاوریم که درست یا غلط ، نسل جدید دیگر مانند ما فکر نمی کند، نان و ماست خودش را می خورد و راه خودش را می رود و به نظر هر روز از نگاه رسمی دورتر و دورتر می شود

  احتمالاً برخی از خوانندگان با دیدن تیتر پوزخند زده‌اند و خودشان را آماده کرده‌اند که کامنت بگذارند و بنویسند: «ازعصرایران انتظار نداشتیم در مورد امیر تتلو چیزی بنویسد»! لطفاً تا انتهای مطلب را بخوانید و بعد کامنت بگذارید.

هفته گذشته حضور امیرتتلو در تمرینات پرسپولیس چنان به کام عده ای خوش و البته عجیب آمده که عکس را با درشت ترین تیتر ممکن روی صفحه نخست روزنامه ورزشی نشاندند و در سایت های اینترنتی هزاران بار دیده شد.

بعضی از بازیکنان پرسپولیس با فیگورهایی به سبک رپرها برای عکس یادگاری گرفتن با او همدیگر را هل دادند و شایعات متعددی در خصوص برخورد سرمربی باشگاه با او دهان به دهان گشت.

هزینه تولید سریال سلمان فارسی 60 میلیارد تومان است

محمود فلاح تهیه کننده سریال «سلمان فارسی» گفت: این سریال در ردیف کارهای الف ویژه و فاخر قرار می گیرد. برآورد اولیه ما برای تولید حدودا 60 میلیارد تومان است.

 

اخبار,اخبار فرهنگی,هزینه تولید «سلمان فارسی» 60 میلیارد تومان است

 

محمود فلاح تهیه کننده تلویزیون در باره سرانجام پروژه "سلمان فارسی" گفت: قبل از شروع تولید پروژه "مختار نامه" علی لاریجانی ریاست وقت سازمان به داوود میرباقری این قول را داد که بعد از خاتمه ساخت سریال "مختار نامه" امکان ساخت سریال "سلمان فارسی" را فراهم کند که با رفتن ایشان و آمدن مهندس ضرغامی قرار شد داوود میرباقری یک بار دیگر فیلمنامه را بازنویسی کند.

خانم تناردیه در خوابگاه دختران

اخبار,اخباراجتماعی,خوابگاه دختران


خانم تناردیه در خوابگاه دختران!

در خوابگاه، آفتاب نخستین صبح که بدمد شک نداریم از زندگی سیر شده‌اید چون در خوابگاه چیزهایی دیده یا شنیده‌اید که باور کردنش سخت است اما چون به چشم دیده‌اید، باور می‌کنید

خانم تناردیه‌ها و آقای فاگین‌های عصر ما در تهران نه با بچه‌یتیم طرفند، نه با قشری که جامعه آنها را پس زده باشد؛ آنها با دانشجویانی طرفند که یک سر و گردن از افراد عادی بالاترند و استحقاق احترام و خدمت‌رسانی دارند. حالا دانشجویان دکترا و فوق‌لیسانس که از شهرستان‌های دور آمده‌اند در تهران درس بخوانند، زیر دست خانم تناردیه‌ها و فاگین‌هایی گرفتار می‌شوند که جز پول به چیز دیگری فکر نمی‌کنند.

مدل مانتو 2015 شیک

مدل مانتو 2015 شیک

مدل مانتو 2015,مدل مانتو شیک

مدل لباس پاییزی دخترانه 2015

لباس پاییزی دخترانه

لباس دخترانه پاییزی 2015,مدل لباس دخترانه پاییزی